ביובית לחניונים

ביובית לחניונים

אם יצא לכם לראות ביובית בפעולה אתם יכולים להחשיב את עצמכם כברי מזל כי לא לכולם יוצא לראות את הפלא ההנדסי הזה בפעולה. אם יצא לכם לראות ביובית נמוכה לחניון בפעולה מדובר כבר על סטטיסטיקה נמוכה הרבה יותר כי הן קטנות יותר, כמו גם המקרים שבהם הן נדרשות. מהי בכלל ביובית לחניונים? מדוע היא יוצאת דופן מאחרות?

החיסרון של הביובית הרגילה

הביובית היא ללא ספק כלי נהדר והכרחי. עם המצאתה בבריטניה לפני שנים רבות הבינו שבעיות בביוב בסופו של דבר יגיעו. הביובית יכולה לשאוב מים בקצב מסחרר והיא יכולה גם להתיז מים בלחץ כה גבוה עד שכל מה שייקרה בזרם המים האדיר פשוט יתנקז להמשך הביוב.
אך עדיין יש בעיה אחת גדולה: לא תמיד אפשר להיכנס עם הביובית למקום הבעייתי. המקום המוכר ביותר לבעיות אלו הוא החניון אך מבעיה זו סובלים גם מרתפים וכו'.

הפתרון לבעיה היא ביובית נמוכה

הפתרון הטוב ביותר ואפשר לומר שלעתים גם היחידי לבעיית המתאר הקשה הזו היא ביובית נמוכה. היא לעתים נקראת גם ביובית לחניונים אם כי השימוש בה לא מתבצע רק לחניונים. ביובית נמוכה שימושית במגוון רחב של מקומות כאשר השם שלה תפס בעיקר בגלל הגובה שלה שהוא נקודת השוני העיקרית. יחד עם נקודת השוני הזו יש נקודות נוספות כמו למשל הרוחב שלה והכוח שיש לה, שלרוב יהיה נמוך יותר אך עדיין מספיק חזק כדי לפתור כל בעיה במערכת הביוב.

מה נקודות השוני והדמיון בין הביובית הנמוכה לרגילה?

ביובית נמוכה לחניון מכילה את רוב הציוד שיש לגדולה, וזה כולל מצלמות רובוטיות בתפעול הצוות, מצלמות צינור, צינור שאיבה ארוך בעל מנגנון שאיבה חזק וכולה. נקודות השוני של שתיהן יהיו לרוב בכוח שלהן ובהספק העבודה, יחד עם הממדים הפיזיים. כוח השאיבה של ביובית לחניון לרוב יהיה נמוך יותר בגלל המשאבה הקטנה יותר שלה, אך עדיין הלחץ יהיה מספק. כמו כן ביובית לחניונים תהיה בגובה נמוך מאדם ממוצע וברוחב שלא יעלה על שני מטרים, ותהיה דומה יותר לטנדר ולא למשאית. כמו כן, המיכל שלה יהיה קטן יותר.

לאלו עוד מקומות ביובית נמוכה תהיה נחוצה?

ביובית נמוכה תהיה נחוצה בכל מקום שאליו הגדולה גדולה לא יכולה להיכנס. למשל, חניונים מכילים תמיד הגבלת גובה ולכן משאית גדולה לא תוכל להיכנס אליהם, וזאת בשל יעילות החניון ליצירת כמה שיותר מפלסים באותו המבנה. ביובית נמוכה תוכל להיכנס לחניון בלי בעיה ולשאוב הצפות או סתימות במקום. כמו כן היא יכולה להיות שימושית למפעלים שהכניסה לחלקים בהם לא אפשרית עם ביובית גדולה, כמו גם כניסה לחניות ביתיות כדי לשאוב סתימות והצפות ממרתפים. עוד נקודה שחשוב לציין היא שהביובית הנמוכה תהיה שימושית כאשר לא מדובר בבעיה גדולה מידי.

כמה עולה להזמין ביובית לחניונים?

בין אם מדובר בבעיית ביוב בחניון, במפעל או במגזר הביתי, תהיה זולה יותר הזמנת ביובית גדולה כיוון שהתפעול שלה וצריכת האנרגיה שלה נמוכה יותר. עם זאת יכול להיות שטיפול של ביובית נמוכה יהיה יקר יותר מאשר טיפול של הרגילה וזאת בשל שאר הפרמטרים שמרכיבים את המחיר הסופי. בכל מקרה השיקול להזמנת סוג הביובית תלויים בעיקר בצוות שאחראי על הטיפול ולא בלקוח, כאשר צוות מקצועי יידע לבצע לבדו את ההתאמה.
אנו נפתור לכם את הבעיות במערכת הביוב אז לא צריך לחכות – צרו קשר עכשיו ונבוא אליכם במהרה עם צוות מקצועי וביובית שתוכל להיכנס לכל חניון.
לוגו ביובית
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם