טיפול בהצפות

טיפול בהצפות

כיצד נוצרת הצפה?

הצפה יכולה להיווצר בגלל מגוון רחב של סיבות. ההצפה יכולה להגיע אפילו ממי הגשמים, ולמרות שבישראל הקיץ היא העונה הדומיננטית ביותר, החורף יכול להיות קשה במיוחד ולעתים ישנן סופות שגורמות להצפות בכל רחבי הארץ. כמו כן, ההצפה כולה להיגרם בגלל פיצוץ של צינור כאשר אפילו צינור יחסית קטן יכול לגרום לנזק גדול כאשר הוא מזרים מים רבים ובעיקר אם הוא מזרים אותם בלחץ גבוה. הבעיה המוכרת ביותר שגורמת להצפות היא כמובן הסתימה, כי כאשר יש סתימה במערכת הביוב, מי הביוב פשוט ינסו לעלות ממקום אחר וזאת לפי חוקי הפיזיקה אותם אנו לא יכולים לשנות.

מדוע ההצפות מסוכנות?

  • ההצפה יכולה להיות מסוכנת מאוד כיוון שהיא יכולה לפגוע ברהיטים ובמוצרי החשמל בבית או בעסק שלכם שלכם, כמו כן גם לגרום נזק למכשירים יקרים במפעלים. הנזק יכול להיות גבוה מאוד מבחינה כספית ולהגיע לאלפי שקלים. יחד עם זאת המים יכולים לפגוע במבנה עצמו כאשר הבטון או הלבנים יכולים לספוח את המים ובכל להינזק בטווח הארוך.

 

  • בטווח הקצר יכול להיות שהמים שקירות הבית והמרצפות שלכם ספחו יגרמו לריחות רעים במיוחד. הריח הזה יהיה חריף מאוד ולאט לאט יתחיל להופיע לכם עובש, מה שיגרור לבעיה תברואתית לא קטנה.

כיצד מטפלים בהצפות ביוב?

אם נכנסתם לבית, בדרך כלל למרתף או למחסן, וראיתם שיש בו הצפה, חשוב מאוד לקרוא לצוות ביובית כמה שיותר מהר. יש אמנם יכולת תיאורטית להתמודד עם ההצפה בכוחות עצמכם אך לשם כך אתם צריכים משאבה טבולה שתעזור לכם אם אין לכם אחת כזו אתם לא יכולים לצפות שהמים יסולקו לבד בטח אם הגורם להצפה הוא סתימה. עד שהסתימה לא תיפתח לא תוכלו להיפתר מהמים והציוד שלכם ממשיך להיהרס מרגע לרגע, ולכן חשוב מאוד לקרוא להזמין שירותי ביוב כמה שיותר מהר. הצוות שיגיע יבצע שאיבת ביוב מתקדמת עם הציוד המתקדם והביובית ומנגנון השאיבה שלה בכדי לייבש את המקום. 

כיצד נבחר את קבלן הביוב?

כדי לבחור קבלן ביוב מתאים עליכם קודם כל להירגע ולהבין שהבחירה לא תהיה משנה אם היא תתקבל תוך דקה אחת או תוך חמש דקות. עדיף לכם להיות שלמים עם הבחירה ולקבל מחיר הולם שכולל טיפול עם אחריות ושהצוות יגיע במהרה. בסופו של דבר השאלה הראשונה שאתם חייבים לשאול היא מתי הצוות זמין להגעה, כי אם הוא לא יהיה זמין באופן מיידי, הוא לא יהיה רלוונטי בשעת חירום. לאחר מכן תבררו מה המחיר, אך חשוב לזכור שהמחיר הוא לא תמיד הפקטור המרכזי ויש לבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום כמו עמוס שירותי ביוב אשר יעניק את השירות ברמה הגבוהה ביותר!

טיפול בהצפות רק עם עמוס שירותי ביוב!

אין ספק שכאשר ישנה בעיה מסוימת במערכת הביוב וישנה הצפה חמורה. זה יכול לפגוע מאוד בשגרת החיים שלכם, אך לנו בעמוס יש פתרון שיציל את המצב. במקום להתמהמה זה בדיוק הזמן הנכון להרים אלינו טלפון והבעיות שלכם ייפתרו. אנו מומחים בכל מה שקשור לבעיות ביוב שונות הכוללות הצפות, סתימות, איתור נזילות ועוד. ולא סתם יש עלינו הרבה המלצות. השירותים שלנו מתאימות לכל המגזרים – הפרטי, העסקי והתעשייתי וכל זה יהיה במחירים הוגנים ומשתלמים. אז צרו קשר עוד היום ונגיע אליכם במהרה!

לוגו ביובית
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *