עלות פתיחת סתימה בביוב

עלות פתיחת סתימה בביוב

כמה עולה לפתוח סתימה בביוב?

פתיחת סתימת ביוב יכולה לעלות החל מ-500 שקלים ולהגיע אפילו לאזור של כ-2000 שקלים, זהו מחיר ממוצע שרלוונטי לכל המגזרים. כמובן שיש עוד גורמים רבים שמשפיעים על המחיר ולכן אם אתם רוצים לדעת כמה תצטרכו לשלם כדאי לשאול את צוות הביובית שצריך להגיע. כמו כן חשוב לזכור כי המחיר של העבודה אינו מוגדר מראש אך בכל מקרה יש להערכה הזו חשיבות רבה גם מבחינת העלויות שאתם צפויים לקבל וגם מבחינת אמינותו של הצוות שאמור להגיע ולפטל בבעיה.

מה משפיע על המחיר?

יש פרמטרים רבים שמשפיעים על העלות של פתיחת סתימה בביוב אך ללא ספק הפרמטר החשוב ביותר הוא מועד הקריאה. אם אתם צריכים לפתוח סתימה באופן דחוף אי אפשר לחכות, ואם מדובר בשישי בערב או בערב חג אז המחיר במצב כזה צפוי להיות יקר יותר. בסופו של דבר יש השפעה רבה על ממועד הקריאה כי אף אחד לא יעבוד באותו המחיר ביום שבת וגם לא בשעות מאוחרות בלילה.

כיצד ניתן לפתוח סתימות ביוב?

פתיחת הסתימה מתאפשרת על ידי שאיבת ביוב. זאת פעולה שרק ביובית יכולה לבצע ביעילות רבה, ורק במקרים נדירים במיוחד יש משאבות קטנות יותר שיוכלו לבצע אותה. השאיבה מתבצעת תוך שימוש בכוחה החזק של משאבת הביובית שיכולה לשאוב מאות ליטרים בדקה אחת. השאיבה תהיה יעילה רק אחרי שצינור הביובית יגיע עד לאזור שבו יש את המוצקים שגרמו לסתימה, והוא ישאב גם אותם. השאיבה של המוצקים מתאפשרת בשל הקוטר הרחב של צינור הביובית שמגיע לעשרה סנטימטרים ואף יותר.

פתרון מהיר יהיה זול יותר

ככל שהפתרון יהיה מהיר יותר הוא יעלה לכם פחות. אולי אתם מתבלבלים בין המשפט האחרון לבין הפסקה שבה דיברנו על המחיר, הרי קריאה לצוות ביובית לביצוע העבודה מעכשיו לעכשיו יכולה לעלות הרבה יותר, בעיקר אם מדובר בשעה מאוחרת בלילה או ביום מנוחה. עם זאת, אם תתמהמהו עוד כמה שעות ובמקרים חמורים יותר אפילו כמה ימים עד שתטפלו בבעיה, הנזק יהיה חמור יותר. כי המים שיצאו, יכולים לפגוע ברכוש שנמצא מסביב, לפגוע במבנים סמוכים, בתשתית החשמל וכמובן באיכות החיים של תושבי המקום.

מדוע נגרמת סתימה בביוב?

חשוב גם לדעת לא רק איך מטפילם בבעיה אלא גם את הגורמים להיווצרות הסתימה, וכך להבין את דרך המניעה. המניעה היא תמיד הפתרון הכי זול והכי נוח שיש. סתימה בביוב נגרמת משתי סיבות עיקריות: שפכים שומניים ואשפה ביתית. האשפה הביתית היא למעשה מוצקים שלא אמורים להיות בביוב, כמו למשל מוצרי היגיינה. גם נייר טואלט יכול לגרום לסתימה בביוב אך לרוב היא תהיה שולית, אלא אם מדובר בצנרת ישנה במיוחד. כדי להימנע מהצורך בפתיחת סתימות תיפטרו מהמוצרים הללו במקומות הייעודיים לכך.

ההמלצות עלינו – חברת עמוס שירותי ביוב לא נגמרות ואיתנו מערכת הביוב שלכם תפעל ללא כל תקלה. זה הזמן להבין מהו שירות איכותי באמת, כאשר גם המחיר יפתיע אתכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ושאלה! 

לוגו ביובית
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *