שירותי ביובית

שירותי ביובית

מתי יש צורך בשירותי ביוב?

סתימה בצנרת הביוב

במקרה בו יש סתימה בצנרת הביוב הראשית, צריך להזמין שירותי ביובית לטובת פתיחת הסתימה במהירות האפשרית. הטיפול במצב כזה מתבצע באמצעות התזת מים בלחץ גבוה מתוך מיכל הביובית דרך הצינור שמחובר אליו. המים מצליחים לשטוף את כל הפסולת שחוסמת את הצינור ומאפשרים המשך מעבר תקין של מי השפכים בצנרת.

הצפה של מי ביוב

במצב שבו הביוב עולה על גדותיו ומציף את האזור, יש להזמין שירותי ביובית, על מנת לשאוב את מי השופכין ולטפל במפגע התברואתי והסביבתי במהרה. במקרה כזה מועברת הביובית על ידי המפעיל למצב שאיבה ובאמצעות הצינור שואבת את מי הביוב אל תוך המיכל שמותקן בחלקה העליון. בשני המקרים הללו חשוב מאוד שהחברה המספקת את השירותים תהיה חברה המתמחה בתחום ואשר יש ברשותה ביובית העומדת בכל דרישות התקן.
בנוסף, חשוב לוודא שמפעיל הביובית הוא אדם שעבר את כל ההכשרות הנדרשות ושהוא יודע בדיוק מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

בחירת חברת שירותי ביוב מקצועית

בחירת החברה המספקת את השירות תיבחר על פי הפרמטרים הבאים: 

  • רישיון – כדאי להזמין רק חברה הפועלת ברישיון כדי שתהיו בטוחים שמי שמספק את השירות היא חברה הנמצאת בפיקוח.
  • ביובית שעומדת בתקנים – חשוב מאוד לוודא שהיא נושאת תו תקן, על מנת להבטיח פעולה תקינה של המכונה.
  • זמינות – יש לשים לב שהחברה תוכל לספק שירות מעכשיו לעכשיו, על מנת לסלק את המפגע התברואתי כמה שיותר מהר.
  • אחריות – חשוב לבדוק שהחברה תספק אחריות מלאה על השירותים, על מנת שאם יהיה צורך יהיה לכם ממי לקבל שירות להשלמת העבודה – ללא עלויות נוספות.

עמוס שירותי ביובית לשירותכם עם הצעת מחיר משתלמת

בחירת קבלני ביוב על פי הפרמטרים שלעיל תבטיח לכם, ככל אשר אפשר, שהעבודה שתתבצע תיעשה על הצד הטוב ביותר ותאפשר לכם להיות בטוחים שמערכת הביוב שלכם עובדת בדיוק כמו שצריך.
 
אנחנו מספקים שירותי ביובית תוך התחייבות לביצוע עבודה מדויקת ומושלמת ולהשארת קו צנרת שעובד כמו שצריך. 
ברשותנו משאית ביוב וכל הציוד הנדרש לפתיחת סתימות בקווי ביוב ולשאיבת הצפות ביוב בכל היקף. נשמח להגיע אליכם ולפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. 
אנו נפתור לכם את הבעיות במערכת הביוב אז לא צריך לחכות – צרו קשר עכשיו ונבוא אליכם במהרה עם צוות מקצועי וביובית שתוכל להיכנס לכל חניון.
לוגו ביובית
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם