תיקון משאבות ביוב

תיקון משאבות ביוב

אולי אין לכם משאבת ביוב אך ביום שתהיה לכם הצפה, אתם תהיו חייבים להשתמש באחת. זה לא אומר שתצטרכו ללכת לקנות אחת אך זה בוודאות אומר שתצטרכו ליצור קשר עם אינסטלטור או צוות ביובית שיגיע עם המשאבה. המשאבות האלו חשובות ויעילות אך גם הן לעתים מתקלקלות. מדוע הן מתקלקלות וכיצד מתקנים אותן? 

איך מתבצע תיקון המשאבה?

תיקון זה הוא חשוב מאוד שכן משאבת ביוב יכולה לעלות אלפי שקלים. אמנם יש משאבות ביוב שעולות רק 1000 או 2000 שקלים אך בסופו של דבר אם יש בעל מקצוע מתחום הביוב שרוצה לבצע את השאיבה על הצד הכי טוב שיש, כולל את האפשרות לפתוח סתימות על ידי שאיבה חזקה במיוחד, הוא חייב לרכוש משאבה חזקה ומתקדמת. הבעיה היא שככל שהיא מתקדמת יותר כך היא יקרה יותר וכל בעיה בה לא מאפשרת לכם להחליף אותה בקלות. אנו בעמוס שירותי ביוב מבצעים תיקון משאבות ביוב מקצועי לכל הסוגים והדגמים השונים.

מי מבצע את התיקון?

כדי לבצע תיקון משאבות ביוב יש צורך לפנות לחברות המתמחה בעבודות ביוב. ורק היא יכולה לבצע את התיקון הכי איכותי שיש אך אנו ממליצים לכם תחילה לבדוק האם יש לכם אחריות. אנשים רבים מפספסים את האחריות שעדיין בתוקף וכך הם מבזבזים כסף רב על התיקון שלא אמור לעלות להם כלום. יש כאלה שהיצרן מעניק עליהן אחריות למשך יותר משנה, לעתים אפילו יותר משנתיים, וכך למעשה אתם מוגנים מפני תקלות שיגבו מכם הוצאות נוספות. כמובן שבכל מקרה כל בחירה של חברה לתיקון משאבות יש להתייחס לניסיון שלה, לאחריות על התיקון וכמובן למחיר.

מה הסיבה לתקלות?

איך בכלל קורות תקלות במשאבות הביוב? האם הן יכולות יום אחד להפסיק לפעול סתם כך? למעשה לכל בעיה יש הסבר הגיוני כאשר חלק ניכר מהתקלות קורות כאשר אין תחזוקה מתאימה. התחזוקה של המשאבות יכולה למנוע בעיות רבות אך הבעיה היא שחלק רב מן פעולות התחזוק הנכונות הלקוח לא מבין לחלוטין. כמו כן יש בעיות רבות שנוצרות בגלל הזמן שעובר, הרי אף משאבה לא תפעל לנצח. חשוב לזכור שהיא מורכבת מחלקים בעייתיים מאוד והפעילות שלה מאומצת למדי, כך למשל המנוע או המסנן יכול להתקלקל, יכול להיות שיהיו סדקים בצינור וכן הלאה.

כמה עולה לתקן את המשאבה?

תיקון משאבות ביוב יכול לנוע בטווח מחירים גדול מאוד בממוצע החל מ-300 שקלים לתיקון פשוט ועד אלפי שקלים למשהו יותר מורכב. כמובן שהתיקונים היותר יקרים יאפיינו בעיקר את המשאבות הגדולות ביותר, אלו שעולות כמה אלפי שקלים. המחיר יכול להיות דאי סמלי ולא גבוה כאשר יש צורך להחליף איזה חלק בסיסי בה כמו למשל חלקי צנרת או מסננים שנהרסו. תיקון של המנוע בדרך כלל יעלה הרבה יותר כאשר צריך לזכור גם שהמחירים משתנים מאוד בין החברות השונות.

ההמלצות עלינו – חברת עמוס שירותי ביוב לא נגמרות ואיתנו מערכת הביוב שלכם תפעל ללא כל תקלה. זה הזמן להבין מהו שירות איכותי באמת, כאשר גם המחיר יפתיע אתכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ושאלה! 

מה עוד משפיע על המחיר?

צריך לזכור שיש עוד כמה פרמטרים משמעותיים שישפיעו על המחיר, כמו למשל היצרן של המשאבה והטכנולוגיה שלה. ככל שהמשאבה תהיה מתקדמת יותר טכנולוגית כך התיקון שלה צפוי להיות יותר יקר ולעתים זה פרמטר חשוב כדי לשקול האם הוא בכלל כדאי. כמו כן גיל המשאבה משפיע מאוד על המחיר וכדאיות התיקון שלה. 

לוגו ביובית
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *