באנר עמוס צילום צנרת ותיקוני ביוב

ביובית

למה היא משמשת ומה היא עושה?

לאחרונה היינו עדים לנזקי הסערה, כאשר רחובות שלמים הוצפו, תושבים זעמו על כך שעיריות לא נערכו מראש, שמי הגשמים לא נוקזו כראוי ונאלצנו להיכנס לעומק המים ולדלג מעל שלוליות, לראות מחזות של מכוניות צפות ואנשים שהיו בסכנת חיים של ממש, בעבר אף פקדה טרגדיה כאשר זוג צעיר מצא את מותו בתוך מעלית, לאחר שבניין הוצף.

אחת הסיבות העיקריות  להצפות היא סתימה במערכת הביוב, כתוצאה משאריות לכלוך שהצטבר מהצנרת הביתית ומהרחוב אל מערכת הביוב . בכל שנה אנו  עדים לפועלי העבודה שהעירייה שולחת כדי לנסות לפתוח סתימות נקודתיות, רק שהם פעלו לאט ומאוחר מדיי .

 

כשיש לנו סתימה בבית, אנחנו מזמינים אינסטלטור, אבל איך מטפלים במערכת הביוב העירונית?

תכירו את הביובית,  הביובית היא משאית עם מיכל גדול שאליה מחובר צינור ארוך וחזק, הצינור משמש לצורך שאיבה מהירה של כל הלכלוך שהצטבר בביוב וגרם לסתימה. המשאבה מסייעת להרחיק ולפנות פסולת ושאריות שומן ולכלוך שהיתה בביוב ועל ידי כך משחררת ופותחת את הסתימה, ממש בדומה לעבודת אינסטלטור, רק שכמות הלכלוך  והאשפה שמצטברת היא גדולה בהרבה ולכן מחייבת כלי עבודה עם עוצמות גבוהות יותר. כמו כן סתימה במערכת הביוב יכולה לשתק רחובות שלמים ולהפריע מאוד לבעלי עסקים ולבתי מגורים רבים ולכן הביובית נוצרה בדיוק כדי לתת מענה להתמודד עם בעיות ביוב בהיקף רחב.

בנוסף, הביובית מסייעת להתמודד עם ההצפות הקשות ובעזרת הצינור שואבים כמויות גדולות של מים ונוזלים שהצטברו הן ברחובות והן במקומות סגורים, כדי שלא נהיה עדים לאסונות  שפקדו אותנו בשנים האחרונות, במהלכן בוצעו חילוצים וחלק מהאזרחים טבעו ושילמו בחייהם .

לביובית יש תפקיד חשוב מאוד והיא פועלת עם משאבה בעלת עוצמה גבוהה ובאופן יעיל בהרבה מכוח הזרוע  של מספר פועלים שמנסים להתמודד עם סתימות ביוב באמצעות כלים ידניים בלבד ופחות יעילים.

השימוש בביובית בעלת המשאבה העוצמתית מונעת בעיות ביוב ושואבת במהירות לכלוך, שומנים שהצטברו בעומק הביוב, היא מנקזת מים בכמויות גדולות , שכן המיכל יכול להכיל אותם, דבר שגם חוסך צורך בכוח אדם רב וגם מביא לתוצאה מהירה  וטובה יותר.

עוד יתרון של הביובית, הוא שהמיכל העצום שלה מכיל גם מים שהתזתם בלחץ גבוה ובעוצמה ישטוף את הלכלוך הקשה שנדבק במעמקי הביוב, באופן מהיר ויסודי וכך תשמרו על זרימת ביוב תקינה ותמנעו מהתפשטות של חיידקים והיווצרות מחלות. 

ביצוע בדיקה וניקיון שגרתיים היא הדרך הטובה ביותר לשמור על תקינות מערכת ביוב. הזמינו את הביובית לצורך פתיחת סתימות בצנרת, ניקוי הביוב, כמו כן רצוי לבצע זאת כטיפול מונע לפני היווצרות סתימה. הביובית תשאב מהביוב אשפה, תטפל במפגעי סביבה וריח ותמנע מפגע תברואתי ותסייע לנקז כמויות מים אדירות במהירות במקרה של הצפות .

 

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו

ונשמח לספק לכם שירות מתקדם ומהיר ככל שרק אפשר!
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם