מידע מקצועי

ניקוי צנרת ביוב

ניקוי של הצנרת בבית שלכם, בעסק ובוודאי במפעל היא אחת מפעולות התחזוקה הכי חשובות שיש. אם לא תקפידו ותבצעו את הניקיון אתם יכולים לשלם עלויות תחזוקה הרבה יותר גבוהות בהמשך ובוודאי על התיקונים שתצטרכו לבצע. אז מדוע בעצם פעולה זו כה חשובה? מי יכול לבצע אותה? כיצד מבצעים אותה? הנה כל התשובות מעמוס שירותי ביוב וצילום קווים, מספר אחת בתחום! 

מהו ניקיון צנרת הביוב?

יכול להיות שעצם העובדה שהשם של הפעולה הוא ניקיון מעט יבלבל אתכם אך משימתה ניקיון הזה למעשה לא פחות חשובה מניקיון הרכב, הבית או המפעל. אמנם מערכת הביוב שלכם מטבעה מלוכלכת מאוד, אך למעשה כשאנו מתכוונים ללכלוך אנו מתכוונים לפסולת שלא אמורה להיות בו. מה לא צריך להיות בו? מגבונים, מוצרי היגיינה, נייר טואלט בכמויות רבות וכן הלאה. אפשר גם להכניס ברשימה שמנים ושומנים אם מדובר בעסק או במפעל וגם בבית הפרטי למרות שהכמויות קטנות יותר, כל הרעיון בניקוי של צנרת הביוב הוא לשטוף אותם ולאפשר זרימה חלקה.

מה יכול לקרות ללא ניקוי?

ללא ניקוי צנרת הביוב שלכם לעתים קרובות, היא בסופו של דבר יכולה להיסתם. מה יקרה אחרי שתהיה סתימה? שרשרת ההידרדרות ברורה לכולם והיא יכולה להתחיל בהצפה במקומות לא רצויים ואפיל ובנזילות בגלל הלחץ שיעלה במקומות אחרים בצנרת, או הגדלה של נזילה קטנה קיימת עד כדי נזילה רצינית יותר. כאשר המים ייגעו בחפצים וברהיטים שלכם הם יהרסו אותם והנזק למבנה כולו יהיה חמור מאוד, בעיקר אם מדובר בעסק או במבנה תעשייתי כלשהו. חשוב לזכור גם תיקון הבעיה כשהיא כבר גדולה יהיה הרבה יותר מורכב מיקר מהניקיון בלבד.

כיצד אפשר לנקות את צנרת הביוב?

אנו בעמוס שירותי ביוב יודעים כי ניקוי הצנרת של הביוב נשמע לכם כמו עניין די מסובך אך כשאנו נגיע אל העסק שלכם, אל ביתכם או אל המפעל, אתם תבינו עד כמה היא יכולה להיות פשוטה שמבצעים אותה המקצוענים. הניקוי אפשרי על ידי שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה כאשר זו הפעולה הכי טובה שאפשר לבצע, בנוסף לשימוש בכימיקלים שונים במתאר הביתי ולעתים גם מים חמים שיכולים לעשות את העבודה. שטיפת הקווים בלחץ מים גבוה היא פעולה שמתבצעת תוך כמה דקות ספורות כאשר לחץ המים העז שחודר אל מערכת הביוב למעשה פותח את כל הסתימות בהתהוות וכל היוצרות שתיקלע בדרכו. 

האם אפשר לבצע ניקיון עצמאי?

אנו תמיד כאן לשירותכם גם כאשר אנו יכולים רק להנחות אתכם לביצוע עצמאי של הטיפול, כאשר ניקיון הצנרת אפשרי לבד בעיקר לפתחי הניקוז הקרובים. למשל, אם תרצו לנקות את פתח הניקוז וצינור הניקוז של הכיור במטבח או באמבטיה, בגלל חומרי מזון שיכולים לחדור אליו או שערות, אתם יכולים להשתמש בכימיקלים מיוחדים שקונים בכל חנות חומרי ניקוי שייעודיים לניקוי כיורים, או במים חמים. אפשר גם להשתמש בחוטר כדי לנקות את החלק העליון ביותר. בסופו של דבר זהו ניקיון די בסיסי כאשר ישנה בעיה קטנה אך הוא יכול להיות הפתרון לבעיה כזו.

איתנו אתם בידיים טובות!

ניקוי צנרות ביוב היא רק אחת המשימות הקטנות מבין שלל פעולות התחזוקה והבעיות שיכולות לצוץ במערכת הביוב שלכם. אם אתם רוצים לקבל טיפול הולם אתם צריכים לטלפן אלינו כמה שיותר מהר ותקבלו טיפול מיידי שזמין בכל עת, כדי להחזיר את המצב לקדמותו. פנו אלינו עוד היום ותופתעו לגלות מהו שירות איכותי באמת וכל זה במחיר משתלם!

לוגו עמוס שירותי ביוב
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם