פותח סתימות ביוב

צוות שפותח סתימות ביוב יכול להיות הרבה יותר משמעותי וחשוב לחייכם ממה שאתם חושבים. במצב בו יש סתימה חמורה, רק בעל מקצוע העוסק בתחום יכול לפתור את הבעיה במהירות רבה, יכול להביא נחמה ביום עגום מלא בריחות נוראיים מהביוב. זה הזמן להסביר לכם כיצד אנו בעמוס שירותי ביוב משתלבים בתמונה.

ממה נוצרת סתימה בביוב?

סתימות בביוב יכולות להיות תסריט רע במיוחד. לעתים הן יהיו די פשוטות לפתרון ולעתים הן יכולות להיות גם אצלכם בבית ולא עמוק במערכת הביוב, ואז תוכלו לפתור את הבעיה לבד בשימוש בפומפה או במים חמים, אך לעתים יש צורך בצוות מקצועי שמתמחה בפתיחת סתימות ביוב. רובן נוצרות בגלל תרבות זריקת אשפה לא נכונה כאשר אתם משליכים נייר טואלט רב אל האסלה, מוצרי היגיינה וכך הלאה. מה שקורה בסופו של דבר הוא היווצרות של עיסה שתחסום את צינור הביוב וכך למעשה לא תוכלו להוריד מים. חשוב לזכור שהסתימות תמיד יוכלו להיפתח אך היא יכולה להחמיר ולהיות קשה יותר לפתרון, ולכן יש לקרוא לעמוס שירותי ביוב וצילום קווים כמה שיותר מהר! 

כיצד נמנע את היווצרות הסתימה?

כדי למנוע את היווצרות שלה מלכתחילה אתם יכולים להשתמש בכמה דרכים, כאשר הדבר החשוב ביותר הוא לקרוא לנו. אנו יודעים כיצד לפתור את בעיית הסתימות עוד לפני שהיא מגיעה אל ביתכם ופוגעת את איכות החיים שלכם. אנו יכולים לבצע בדיקות תקינות מקצועיות ויסודיות בכל מערכת הביוב שלכם וכך נדע האם יש סתימה בהתוות, ואם כן אז היכן. כמו כן אנו יכולים לבצע שטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה וכך לפתוח את כל הסתימות תוך כמה דקות ספורות. כמובן שאנו גם נסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לא לגרום להימנע מחסימות נוספות.

מה ההשלכות של סתימה בביוב?

חסימה במערכת הביוב אולי נשמעת לכם כמו עניין די קטן אך למעשה היא עניין גדול מאוד שיכול להיות גם יקר מאוד. אם נראה לכם שסתימה נפתחת תוך כמה דקות אז תזכרו שיש כאלה שיכולות להיות ארוכות מאוד לפתרון ולעתים אפילו כמה שעות, בעיקר אם התעלמתם ממנה זמן רב למרות שחשדתם לפי כמה סימנים שהופיעו. כמובן שפתיחת סתימות ביוב גם לא תהיה זולה והיא יכולה לעלות 500 שקלים ומעלה. כמו כן, מדובר על זמן רב שאתם מבזבזים משגרת יומכם ויחד עם הריחות הלא נעימים שיכולים לצאת מהביוב בעת הסתימה, ויחד עם ההצפה שיכולה לקרות, ברור כי זה מצב עגום במיוחד.

הזמינו פותח סתימות שיפתור לכם את הבעיה

אם אתם רוצים לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר אתם חייבים להתקשר לפותח סתימות מיומן. אנו בעמוס שירותי ביוב בעלי ניסיון רב בתחום ואנו יכולים לעמוד לשירותכם בזמן קצר במיוחד. אנו זמינים בכל יום בשבוע ובכל שעה וכך אתם יכולים תמיד להיות בטוחים שיש מי שיציל אתכם. בעיות כאלו יכולות לפגוע מאוד באיכות החיים ולעתים הם ייאשו אתכם לחלוטין. במקום לחשוב בצורה כל כך פסימית זה הזמן שלכם להרים אלינו טלפון והבעיות ייפתרו! הצוות שלנו מומחה בכל מה שקשור לבעיות הביוב, ולא סתם המוניטין והשם שלנו הולך לפנינו!
אז צרו קשר עוד היום.

לוגו עמוס שירותי ביוב
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם