מידע מקצועי

פתיחת קווי ביוב

כדי לפתוח קווי ביוב? יש צורך בצוות ביובית מנוסה. כיצד הוא מבצע את הפתיחה? מי צריך את השירות הזה? כמה השירות הזה יעלה וכיצד יבחר השיטה? הנה כל המידע שאתם צריכים לקבל במקום אחד.

מה זה אומר לפתוח את קווי הביוב?

פתיחת קווי ביוב היא שם כולל לפתיחת סתימות מכל הסוגים. יכול להיות שזה גוף מסוים שנסחף אל פתחי הניקוז וסתם את המערכת, יכול להיות שזו דווקא אשפה ביתית שאתם הייתם אחראיים לה וכמובן שזו יכולה להיות גם סתימה בהתוות בגלל היצרות בגלל שמן שחדר לצינור. הסיבות רבות ומגוונות כאשר פתיחה של קווי הביוב היא האפשרות היחידה לפתרון, ויש לכך מגוון רחב של שיטות. 

מי זקוק לשירות?

פתיחת קווי ביוב הוא שירות שכול אחד צריך בכל מגזר. גם לקוחות מהמגזר הפרטי זקוקים לשירות הזה ובעיקר כאשר מדובר על סתימה רצינית שלא נפתחת בשום שיטה אחרת. ביצוע הפתיחה בדרך כלל מתייחס לקווי הביוב המרכזיים יותר כמו למשל בעסקים או במפעלים. בגלל אופי הפעילות של המגזר העסקי והתעשייתי, בעיקר אלו שפולטים שמנים ושומנים רבים, מדובר בטיפול נפוץ יותר. קווי הביוב יכולים להיסתם בגלל סיבות רבות אך בסופו של דבר הסיבות העיקריות הן סתימה בשל מוצרי היגיינה או נייר טואלט במגזר הפרטי ושפכים שומניים במגזר התעשייתי והעסקי.

כיצד פותחים את קווי הביוב בלחץ?

לפני הכל יש לבצע צילום של קווי הביוב על מנת לדעת היכן נמצאת הבעיה. לאחר מכן אחת השיטות המהירות ביותר לפתוח קווי ביוב הוא בלחץ מים גבוה. לביובית צינור מים שיכול לחדור אל מעמקי הביוב. לאחר שהוא חדר אל הנקודה המתאימה צוות העובדים יפעיל את הזרנוק וישחרר את המים בלחץ גבוה כך שהצינורות יישטפו לחלוטין. זה יכול למנוע סתימות בהמשך וגם לפתוח סתימות קטנות שכבר קיימות. שיטה זו יכולה להיות שיטת מניעה מושלמת וכך למעשה אפשר להימנע מפתיחת סתימות בהמשך, טיפול שיהיה יקר ומסובך יותר.

כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר?

כאשר ישנה סתימה רצינית יותר שאי אפשר לפתוח באמצעות שטיפה אז יש לבצע שאיבת ביוב. השאיבה אפשרית על ידי כוח היניקה החזק במיוחד של המשאבה שמפעילה אותה, כאשר גם עובי הצינור עוזר כדי לשאוב את המוצקים. הסתימה יכולה להיות עיקשת אך היא בכל מקרה לא תעמוד בעוצמת השאיבה החזקה של הביובית. לאחר מכן בסיום העבודה המים המוצפים יישאבו באופן אוטומטי אל פתח הניקוז שנפתח מחדש. שאיבת הצפות כזו תעלה בממוצע ללקוח בין 400 ועד 2000 שקלים בערך (תלוי בגודל הבעיה).

שירות זמין ומקצועי!

צרו קשר עם חברת עמוס שירותי ביוב עוד היום ואנו נבוא אליכם במהרה על מנת לפתור לעם את הבעיה ולהחזיר את החיים שלכם לשגרה, עם צוות מנוסה וציוד מתקדם נעשה זאת במהירות ובקלות וכל זה במחיר שישתלם לכם!

לוגו עמוס שירותי ביוב
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם