מידע מקצועי

צילום מערכת ביוב

מערכת הביוב יכולה להיות מלאה בטעויות שיכולות להתרחש מתחת לרגליכם אפילו בלי שאתם יודעים על כך. כדי לפתור את הבעיות יש צורך לצלם את קווי הביוב כי רק צילום מערכת ביוב מקצועי יוכל להסביר מה בדיוק הבעיה ומכאן גם כיצד לפתור אותה. במאמר זה נסביר לכם על כל שלבי התהליך והסיבה מדוע פעולה זו הכרחית.

מה בדיוק יש לצלם?

צילום מערכת ביוב יכול להישמע לאדם הממוצע מעט מוזר. מה זו מערכת הביוב אם לא צינורות על גבי צינורות, כאשר הצינורות האלו בכל מקרה גדולים מידי כדי להיסתם? אז זהו, שלא. מערכת הביוב בנויה גם מצינורות קטנים יותר שיכולים לגלות בעיות חמורות, ולא תמיד צוות הביובית יוכל לפעול תוך כדי ניחושים בלי לדעת מה בדיוק הסיבה לכך שיש הצפה, סתימה וכולה. הצילום יכול להגיע למעמקי הביוב בעזרת אמצעים שנרחיב עליהם בהמשך וכך אפשר להבין מה חומרת הבעיה ומה בכלל המיקום שלה. משם הדרך לפתרון תהיה הרבה יותר פשוטה, מדויקת ונכונה.

כיצד מתבצע הצילום ובאיזה אמצעים?

  • צילום מערכת ביוב מתבצע באמצעות ציוד מתקדם במיוחד. הציוד הראשי לביצוע הצילום יהיו מצלמות רובוטיות שהם מצלמות שממש הגיעו מהעתיד. מצלמות אלו מורכבות מגלגלים ושהתיאור לא יבלבל אתכם, מדובר על מצלמה קטנה במיוחד שיכולה להיכנס אפילו לצינורות יחסית קטנים. המצלמה יכולה לבצע הארה בקלות ולשדר תמונה באיכות טובה, כולל תצלומי תקריב ואף שליחת מיקום מדויק במעמקי האדמה, צריבת חלקי צנרת ועוד.

  • מעבר למצלמה הרובוטית יש גם מצלמות נוספות כמו מצלמות צינור ארוכות ומצלמות סיב אופטי. מצלמות אלו מכילות אמצעי הארה קצה שלהן ולמרות שהן פחות מתקדמות ממצלמה רובוטית ומגיעות לעומק פחות ממנה, הן כלי קל יותר לשימוש ולרוב יעילות.

  • הצילום מתבצע בכל אזור הביוב הרלוונטי על ידי תפעולו של צוות הביובית, ומכאן אפשר להבין עד כמה חשובה המקצועיות שלו ולא רק השימוש בכלים המתאימים. צוות לא מקצועי או לא אמין יכול להמציא תקלות בלי לספק הוכחות לעתים בגלל חוסר ידע.
  •  
צילום קווי ביוב

כמה עולה צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב יכול לעלות בין 400 שקלים ועד 1500 שקלים בממוצע אך כמובן שהמחיר תלוי במגוון רחב של פרמטרים. צריך לזכור שהמחיר הוא לשירות הביובית בכללי ולא רק לצילום עצמו כאשר יכול להיות שהמרחק הרב שצוות הביובית יצטרך לעבור, השעה והיום שבהם נקרא הצוות לטיפול בבעיה וכמובן היקף מערכת הביוב שיש לבדוק, כולם משפיעים על המחיר ויכולים לייקר אותו. כמו כן חשוב לזכור כי לכל צוות ביובית יש את התעריף שלו ולכן אין מנוס מביצוע סקר שוק מעמיק. בסופו של סקר השוק ככל הנראה תבינו מה שכולם כבר מבינים, שאנו בעמוס שירותי ביוב וצילום קווים הכי משתלמים שיש!

כיצד לבחור צוות מתאים לצילום מערכת הביוב?

כדי לבחור את הצוות המושלם יש צורך להתחשב במכה פרמטרים. ראשית יש לבצע סקר שוק כדי שתבינו אלו חברות פועלות בתחום וחשוב מאוד לבחור חברה שפועלת באזור מגורכם, או לחלופין בפריסה ארצית. כדאי לבחור כמה חברות שתופסות את העין לפי הניסיון שלהם, לרוב לפי הרושם שמפורסם באתר האינטרנט שלהן, ולאחר מכן משיחה קצרה כבר תבינו גם מי עושה רושם של צוות מקצועי והכי חשוב, אמין. האמינות היא ערך עליון ואולי החשוב מכולם, כאשר צוות הביובית חייב להעניק אחריות על כל פעולה שהוא מבצע כולל צילום קווי ביוב ומציאת או אי מציאת בעיה. גם המחיר הוא כמובן פקטור שחשוב לבחון היטב. 
אז צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל שירות מקצועי ואמין.

זה הזמן להבין מהו שירות איכותי באמת, כאשר אצלנו בחברת עמוס שירותי ביוב גם המחיר יפתיע אתכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ושאלה!
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם