באנר עמוס צילום צנרת ותיקוני ביוב

שירותי צילום צנרת ביוב - עמוס שירותי ביוב

עמוס שירותי ביוב – המומחים המובילים בתחום שירותי ביוב. אנו מציעים שירות מקצועי ואמין בתחום צילום צנרת וקווי ביוב. צוות המומחים שלנו מתמחה בצילום ובטיפול בבעיות ביוב במהירות וביעילות. באמצעות הציוד המתקדם שלנו והתהליכים המתקדמים שאנו משתמשים בהם, אנו מבטיחים תוצאות מרשימות ושירות איכותי. עם עמוס שירותי ביוב, תוכל להיות בטוח כי הבעיה תיפתר במהירות ובמקצועיות מלאה. אין צורך לדאוג עוד – אנחנו כאן כדי לספק לך את השירות הטוב ביותר לצנרת שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחייג 053-4238723.

למה ומתי נדרש צילום צנרת ביוב וניקוז מי גשם?

 • במהלך בניה של בית פרטי – וילה או בית רב קומות השלב הראשון הוא שלד הבניין בתוך השלד מכניסים צינורות ביוב וניקוז מי גשם ולאחר מכן יוצקים אותם בתוך העמודים או שהם נמצאים בקירות המבנה. 
 • כל שלב בבניה –  מהווה סכנה לצינורות הללו ולהלן מוסבר לשם מה צריכים לצלם את כל הצנרת בבית חדש כדי לבדוק שכל אחד מבעלי המקצוע שעבד בדירה לא גרם נזק לאחד מהצינורות.ֿ
 
בדיק צילום צנרת ביוב וניקוז מי גשם צריכה להתבצע כמובן לפני איכלוס ומומלץ תמיד שהקבלן המבצע יעשה אותה לפני שכל קבלני המשנה שלו מסיימים את עבודתם כדי שאם יש נזק הם יצטרכו לשאת בהוצאות התיקון.

כשעושים את השלד של הבניין יש להשגיח שרשת הברזל של הרצפה לא תגע בצינור הורטיקאלי שנמצא בעמוד הבניין ומוכן ליציקה כי הבטון החם שישפך על הרשת בעצם גורם לו להתחמם וברזל שמתחמם מתפשט ובעצם גורם להמסה של הצינור והברזל חודר לתוך הצינור וממקום זה יכנסו מים לתוך המבנה.
רובוט מצלמה תרמית לאיתור נזילות
 • במהלך הבניה כשבונים קירות הבניין ומחפים אותם באבן כדי לתפוס את האבן על הבטון קודחים בקיר חורים מכניסים לתוכם בורג גמבו ובעזרתו מחברים את הרשת לבניין לרשת מחברים ווים מיוחדים ממתכת שנכנסים לתוך חור בחלק העליון של האבן ובין האבן לבין הקיר שופכים בטון וכך מתחברת האבן לבניין . לאחר מכן עושים מסביב לאבן כוחלה ובכך מצפים את כל הבניין
 
בעצם בזמן שקודחים חורים כדי לשים את ברגי הגמבו קבלן האבן לא יודע איפה נמצא צינור הביוב או ניקוז מי הגשם והוא קודח בבטון החשוף .ולכן תפקיד האינסטלטור לסמן לקבלן האבן היכן עובר הצינור הורטיקאלי בתוך הבטון ובכך למנוע חדירה של ברגים לתוך צינורות הביוב או הניקוז. במידה ולא סימן האינסטילטור את התוואי של צינור הביוב אז קבלן האבן יחורר לו את הצינור על ידי הברגים שמחזקים את הרשת לבניין.
 • במקרה כזה הבורג גורם למים להכנס לתוך המבנה ובמקרה כזה אנו מגיעים עם הרובוט הפניאומטי שלנו לגג המבנה מכניסים את הרובוט הכרסום לתוך הצינור מכרסמים את הבורג כשלאורך כל העבודה אנו משתמשים במצלמה המובנית בתוך רובוט הכרסום ולא גורמים נזק מיותר לצינור אלא מכרסמים רק את הבורג או את הברזל שמפריע בתוך הצינור בדייקנות מירבית. לאחר הכרסום אנו משרוולים את המקום שכרסמנו ובעצם אוטמים אותו לחלוטין לחדירה של מים או יציאה של מים מהצינור החוצה.
 • במהלך עבודות הריצוף יש הרבה פסולת של קרמיקה וחרסינה שנופלים לתוך מערכת הביוב וגורמים לסתימות ישנם גם מקרים שביחד עם הקרמיקה שנופלת לתוך קוי הניקוז נופל גם מעט בטון וזה גורם לסתימה בקווי הביוב.
 • במהלך עבודות הטיח במבנים הטייח משליך בכוח חומר על גבי הקיר החשוף ולאחר מכן מורח אותו על הקיר לאחר שהתייבש הטיח הוא מחליק אותו ובעצם יוצר קיר חלק שאפשר לצבוע אותו במהלך העבודה אם נקודות הביקורת או צינורות הביוב לא מכוסים כראוי עם מכסה תקני נכנס טיח לתוך מערכת הביוב וסותם את הצינורות או שנוצרת יציקה בזויות.
 • החשמלאי שעושה את תשתית החשמל בדירה בדרך כלל רוב הצינורות שלו מושחלים בזמן בניית הקיר אל אם כן הוא צריך להזיז נקודת חשמל או לעשות נקודת חשמל הוא משתמש בקונגו ויוצר תעלה בקיר כדי להעביר צינור חשמל שבתוכו מושחלים חוטי החשמל עד ללוח החשמל הראשי.
 • במהלך העבודה אם הוא לא יודע היכן עוברים צינורות הביוב וניקוז מי הגשם בבניין הוא יכול לפגוע בהם או להשחיל בתוכם צינורות חשמל או כבלים כפי שראינו מספר פעמים בבניינים שונים ברחבי הארץ.
 • במספר מקרים ראינו שהתקינו פעמון לדירה על גבי צינור ביוב שעבר בעמוד וזה גרם לנזילה של ביוב לדירה וגם לשכנים מתחת.
 • כשבונים מערכת מים בדירה חדשה יש להקפיד שכל החומרים כלומר צינורות ואביזרים יעמדו בתקנים ויהיו מחומרים איכותיים כדי למנוע נזילות מים שגורמים לנזקים גדולים ולהפסד כספי גבוה אנשי הגבס צריכים לשים לב שאים עובר צינור בתוך קיר גבס לא יפגעו בצינור עם בורג שמחזק את פלטת הגבס לניצב כפי שראינו בכמה דירות שסבלו מנזילות ומצאנו שהנזילה נובעת מבורג שהוברג לתוך צינור מים או לצינור ביוב.
 • במהלך עבודות להתקנת מזגנים בין אם מזגן מרכזי או מזגן רגיל יש צנרת לניקוז המזגן שלפעמים מתקינים עושים חור בתוך צינור ביוב או ניקוז מי גשם כדי לנקז את המים העודפים של המזגן ובמקום לחבר את הצינור בצורה תיקנית למערכת הביוב פשוט עושים חור בצינור הביוב הכי קרוב ולשם מנקזים את המים של המזגן מה שקורה מבקרה כזה כשמפעילים את המזגן יש ריח של ביוב בבית כי המזגן שואב את האויר מצינור הביוב ומעביר אותו לבית בנוסף יכולה להיווצר נזילה לבית שבו מותקן המזגן או לבית שמתחתיו.
 • דבר נוסף שיכול לקרות בהתקנת המזגן – כשמתקינים את היחידה החיצונית יש סכנה שיקדחו את הברגים של הגישטן –סטנד של המזגן לתוך צינור הביוב ויחוררו אותו.
 • דבר נוסף שיכול לקרות בהתקנת מזגן –כשמתקינים את היחידה החיצונית קודחים בקיר כדי להעביר צנרת נחושת וחשמל וניקוז של היחידה הפנימית ואז פוגעים בצינור הניקוז ועושים בו חור כשלפעמים לא ניתן לתקן אותו על ידי תיקון פנים צנרת כי יש זויות בקו ואז צריך לסתת את הבטון מסביב לצינור ולחתוך חתיכה ממנו ולתקן על ידי מופה תיקון.
 • במהלך עבודות להתקנת חלונות משקופים בדירה חדשה לפעמים צינור הניקוז עובר צמוד למשקוף ואז כשקודחים עם מקדח חור כדי לחזק את המשקוף לבטון פוגעים בצינור הניקוז שנמצא בתוך הבטון וכך גורמים לנזילה לתוך הדירה או לדירה שמתחת.
 • כמו כן כשמרכיבים מסילות אלומיניום למרפסות בקרקע המרפסת יש איטום ואז אם שמים בורג ארוך מידי מעל 7 סנטימטר פוגעים בשכבת האיטום –היריעות שנמצאת מתחת לריצוף וגם כאו מתחילה נזילה לשכנים בקומה שמתחת.
 • בהמלך התקנת ארונות מטבח עליונים קודחים חורים כדי להכניס ברגי גמבו בכדי לחזק את הארון לקיר ואז לפעמים פוגעים בצינורות הניקוז שנמצאים בקירות הבניין.
 • במהלך עבודות להתקנת סורגים קודחים חורים במשקוף החלון כדי להכניס בורג ארוך שיחזיק את הסורג על החלון ולפעמים פוגעים במהלך הקידוח בצינור ניקןז שעובר צמוד לחלון ולאחר מכן יש נזילה של מים לתוך הדירה.
 •  במערכת ביוב אופקית שעוברת בחצרות הבתים או במערכת ביוב שיורדת בצורה ורטיקאלית בקירות המבנה יש כמה אפשרויות לבעיות.
 • חור בצינור עקב כל הבעיות שפירטנו לעיל כלומר התקנות של אביזרים או חלונות או אבן חיפוי של הבניין שפוגעים בצינור.
 • שבר בצינור עקב מכה מכלי הנדסי או חבלה בזדון 
 • מרווח בחיבור הצינורות –צינורות הביוב מחוברים ביניהם בשיטת שקע –תקע וביניהם יש גומיה שתפקידה למנוע נזילות לעיתים במהלך ההתקנה הגומיה בורחת ממקומה ואז יש גם נזילה או חילחול של מים לקרקע וגם נתפסים עליה מגבונים ונייר טואלט שגורמים לסתימות 
 • גופים זרים כגון בקבוקים וקרשים שנפלו במהלך הבניה או שהוכנסו בזדון לקוי הביוב וגורמים לסתימות בקו 
 • שיפוע לקוי של קו ביוב יגרום ללכלוך שעובר בקו להתקדם באיטיות בין תא לתא ובמשך הזמן להצטברות של שומנים בקו וסתימות חוזרות ונישנות 
 • שקיעה של צינורות הביוב במערכת ביוב שנמצאת בחצרות הבתים נגרמת או כתוצאה מעבודה לקויה או כתוצאה משקיעה טבעית של הקרקע ואז נגרמים סתימות וצריך לחפור מסביב לבניין ולתקן את השיפועים 
 • במהלך עבודות האיטום במבנה פורשים יריעות מתחת לאיטום ולפעמים יריעות אלו נכנסות לתוך קוי הביוב וגורמים לסתימות או שנשפך חומר איטום לתוך נקזי הגשם וסותמים אותם וזה גורם להצפות של הדירות ממי הגשם.

כאן אנו עומדים לרשותכם עם הציוד המתקדם שעומד לרשותינו רובוט לצילום קוי ביוב עם ראש מסתובב 360 מעלות מתוצרת RIEZLER גרמניה שכולל מד שיפוע ומד מרחק ומצלם את קוי הביוב במערכת תיעוד במעגל סגור כשאנו עומדים בדרישות כל תאגידי הביוב והמים בארץ.

בנוסף יש לנו מערכת צילום נוספת מתוצרת גרמניה RIEZLER שכוללת ראש מסתובב 360 מעלות ומערכת דחיפה שמתאימה לצנרת ורטיקאלית ומתעדת במערכת במעגל סגור את מהלך הצילום של הצנרת.

מערכת זו מיועדת גם לתיעוד צנרת תלויה בחניונים כשאנו משחילים אותה דרך נקודות ביקורת או דרך אסלות כדי לבדוק לפני איכלוס או כשכבר גרים בדירה ויש סתימות חוזרות ונישנות.

לאחר הצילום הלקוח מקבל דיסק און קי עם כל הקטעים שצולמו לפי תוכנית שסופקה לנו כדי שלמזמין תהיה התמצאות מלאה על איזה קטעים בעייתיים מדובר ובאיזה קטעים צריך לטפל.

המערכת מצלמת ברזולוציה מאוד גבוהה התמונה חדה וברורה ויש תמיד אופציה של פוקוס וצילום תמונה של ליקוי תוך כדי צילום הסרטון ללא הפרעה למהלך הסרטון.

המערכת מסריטה בmp4, למערכת הצילום הרובוטית יש כבל שהוא בעצם סיב אופטי באורך 200 מטר.

כל הציוד נמצא על נידת הצילום שלנו ואנו זמינים לכל מקום בארץ גם באילת.

אנו עובדים עם מגוון חברות קבלניות כגון דניה סיבוס .אלקטרה .סולל בונה .ועוד מגוון חברות קבלניות בכל רחבי הארץ.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו

ונשמח לספק לכם שירות מתקדם ומהיר ככל שרק אפשר!
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם