מידע מקצועי

שאיבת בורות ספיגה

רוב בתי האב בישראל וכן רוב העסקים והמפעלים, כבר מחוברים לתשתית הביוב הארצית. עם זאת, כיום חלק מבתי האב בישראל עדיין מחוברים לבורות ספיגה ולא מחוברים לתשתית הביוב הארצית, ממגוון רחב של סיבות. יש לזכור כי בורות ספיגה, בשונה מצנרת, יכולים להגיע לסף מקסימלי של הכלה. זה אומר שכאשר הבור מגיע לתכולה המקסימלית שלו – הוא פשוט יפסיק לתפקד והתוצאה תהיה הצפה. לכן, יש ליצור קשר עם גורם מקצועי אשר יגיע ויבצע שאיבת בורות ספיגה, כדי להחזיר את המצב לקדמותו. 

כל מה שחשוב לדעת על שאיבת בורות ספיגה

על מה הם מבוססים? – השירות של שאיבת בורות ספיגה מבוסס על ביובית שמגיעה ישירות למקום שבו הבור נמצא. היא שואבת את כל תכולת הביוב שיש בתוך בור הספיגה. אם צריך, גם מבצעים טיפולי ניקוי וחיטוי לבור לאחר מכן, כדי להכשירו מחדש. הביובית עצמה, תפרוק את הפסולת באתרי ההטמנה והשפכים המורשים בארץ.

האם יש על זה אחריות? – בהחלט כן. כשאתם מזמינים שירות של שאיבת בורות ספיגה, ודאו שאנשי המקצוע מספקים לכם תעודת אחריות מאלה על מה שהם עושים. תעודת האחריות באה להבטיח כי בזמן הקרוב, בור הספיגה יתפקד בצורה מצוינת, אחרת אתם תקבלו פיצוי הולם וטיפול מחדש על חשבון החברה.

מתי להזמין את השירות? – ההמלצה היא להזמין את השירות שאיבה של בורות ספיגה לפני שהבור מגיע למקסימום הספיגה שלו. אם תמתינו ממש עד לרגע האחרון, המצב כבר עלול להיות קשה במיוחד ואתם תחושו בקושי משמעותי ובבעיות רציניות מאד בצנרת הביתית שלכם. לכן, פשוט נסו לשים לב כל כמה שבועות מה מצב בור הספיגה וכשאתם רואים שהוא כבר קרוב אך עדיין לא במקסימום התכולה – כדאי להזמין את שירותי השאיבה.

טיפול בבור ביוב מהגורם המקצועי ביותר

אם אתם מעוניינים בשירותי שאיבה לבורות הספיגה שלכם, פנו עוד היום לחברת עמוס שירותי ביוב. לנו צוות מקצועי אשר מתמחה בשאיבה וטיפול בבורות ספיגה. 

לוגו עמוס שירותי ביוב
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם