מידע מקצועי

שאיבת בורות שומן

בלא מעט מקומות מסחריים ותעשייתיים כגון מפעלים, מסעדות, מטבחי קייטרינג, אולמות אירועים ובמקומות נוספים, יש צורך להפריד בין הפסולת השומנית, לבין יתר הפסולת. על כן, יוצרים בורות שומן מיוחדים, שבהם השומן מצטבר בנפרד מיתר הביוב וזאת על מנת למנוע סתימות. עם זאת, הקיבולת של בור השומן איננה אינסופית. כאשר בור השומן מתחיל להתמלא – יש לפנות לחברה המספקת שירות של שאיבת ביוב וכך לפנות שוב את הבור ולמלא אותו מחדש, עד הפעם הבאה.

איך מתבצעת שאיבת בורות שומן?

הזמנת ביובית מקצועית

על מנת לבצע שאיבת בורות שומן, יש ליצור קשר עם שירות מקצועי אשר מפעיל ביובית, יחד עם אנשי מקצוע שמתמחים בכך. הביובית היא כלי רכב ענק, אשר בעצם מגיע יחד עם מיכל עצום וצינורות שאיבה. את הצינורות שלה מחדירים לתוך בורות השומן ומתחילים לשאוב את כל השומן שהצטבר בתוך הבור. משם, היא תיסע לאתרי הפריקה השונים, שבהם מותר לפרוק את כל השומן שהצטבר ואתם יכולים לעשות שימוש חוזר בבור השומן ולהמשיך לדאוג להפרדה בין השומן לבין יתר הפסולת. 

מהי תדירות השירות?

שימו לב כי תדירות השירות של שאיבת בורות שומן תלויה אך ורק בכם ובמידה מה זה תלוי בעיקר בכמות הפעילות שלכם. לעתים מדובר על שירות שצריך להזמין פעם בשנה בלבד. לעומת זאת, לעתים מדובר על ניקיון של פעם בחצי שנה ולעתים על פעם בחודשיים ואפילו פעם בחודש – הכל תלוי בכמויות וגם בנפח של בור השומן שלכם. קחו בחשבון שאם אתם תפנו לגורם מקצועי בתחום, תוכלו כמובן לסכם איתו על חוזה עבודה קבוע וזה דבר שבהחלט בא בחשבון כשמדובר על תדירות שאיבה גבוהה.

ומי יבצע את העבודה הזו?

כאמור, שאיבת בורות שומן היא לא עבודה שיש להשאיר לחובבנים. יש לפנות לגורם מקצועי, אשר מתמחה באופן כללי במתן שירותי ביוב ומתמחה בפרט בשאיבה של בורות שומן. חברת "עמוס שירותי ביוב וצילום קווים" מציעה לכם את השירות המיוחד, בתנאים הטובים ביותר. 
כלל עבודות השאיבה שלנו מתבצעות בצורה הטובה ביותר. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו.

הזמינו את השירות שלנו עכשיו!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם