מידע מקצועי

שאיבת מים

יכול להיות שתצטרכו שירות של שאיבת מים באחד מהמקרים הבאים. באלו מקרים מדובר? למי צריך לקרוא? זה בדיוק הזמן לתשובות אז המשיכו לקרוא.

איך הביובית מבצעת שאיבת מים?

הביובית היא הכלי הטוב ביותר לביצוע שאיבות מים מכול סוג שהוא, בעיקר בגלל שיש לה מיכל ענק. שהוא יכול לאפשר לה לשאוב כל כך הרבה מים בלי להתרוקן כך שצוות הביובית למעשה לא מוגבל כמעט בכלל. יש לו מיכל גדול, צינור אשר מגיע לכל מקום וגם מערכת שאיבה עם כוח אדיר שיכולה לשאוב עשרות ליטרים בדקה אחת. למעשה היא כלי שנועד בעיקר לשאיבת ביוב כאשר כך היא מבצעת את רוב הפעולות שלה, זאת למרות שיש לה גם יכולת לבצע הזרמת מים בלחץ גבוה. היא יכולה להשתמש בכוח האדיר שלה לביצוע שאיבת מים בכמה מקרים שיכולים לקרות לכולם.

שאיבת מים בעת הצפות קשות

אחד המקרים הבעייתיים ביותר הוא כאשר יש הצפה קשה בבית או בעסק מסובך מאוד להבין כיצד אפשר לפתור את הבעיות מלבד קריאה לצוות ביובית מיומן שיידע בדיוק מה לעשות והוא יעשה זאת כמה שיותר מהר, אפילו בשעות לא נוחות בלילה, הוא יוכל לעמוד לרשותכם. במצב כזה ההצפה יכולה להיות בגלל מגוון רחב של מקרים אם כי אחד המקרים הנפוצים ביותר הם הגשמים העזים. כמובן שהמים יכולים להיות בעייתיים מאוד גם אם יגיעו מהביוב אם כי הצפה מהגשם, בעיקר במקלט, מרתף או חניון, יכולה להיות גדולה מאוד. 

שאיבת מים בעת סתימה בביוב

שאיבת מים יכולה להיות מתבקשת גם בגלל סתימה בביוב ולכן הבעיה היא שברגע שיש סתימה לא תמיד אנו שמים לב לכך ואז אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מוצפים. מצד אחד אנו רוצים לנקז את המים ומצד שני אין אפשרות כזאת, לפחות לא בדרך הטבעית, ויש לחכות עד אשר הסתימה תיפתח ועד הרגע שהם ינוקזו לבד. צוות הביובית יידע למפות את צנרת הביוב ולאחר מכן הוא יבין איפה נמצאת הסתימה והכול יהיה הרבה יותר פשוט. חשוב לזכור כי לעתים היא תיווצר מחומרים מוצקים וקשים או שורשים בביוב.

שאיבות מים ממיכלים גדולים

כאשר יש צורך לבצע שאיבת מים או נוזלים אחרים ממיכלים גדולים, יש צורך באנשי מקצוע מיומנים. אי אפשר לשאוב בשום דרך אחרת אך הבשורה הטובה היא שהדרך הזו מספיק טובה ולעולם לא מאכזבת. צינור הביובית יכול לבצע שאיבה ממיכל ממש כמו שהוא יכול לשאוב מבור ביוב למשל, והמשימה הזו תהיה פשוטה עוד יותר.

זה לא רק הביובית אלא מי שאחוריה!

אנו בעמוס שירותי ביוב וצילום קווים יכולים לספק שאיבת מים מקצועית ומהירה בכל מקרה חירום. אנו זמינים תמיד לרשותכם ואנו עושים זאת כבר שנים רבות, כך שאתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות. פנו אל חברת עמוס שירותי ביוב עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ושאלה! 

הזמינו את השירות שלנו עכשיו!

לוגו עמוס שירותי ביוב
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם