באנר עמוס צילום צנרת ותיקוני ביוב

תביעה בגין בעיות צנרת

מתי מגישים תביעה בגין בעיות צנרת?

אם אתם שוכרים דירה או עסק וסובלים מבעיות אינסטלציה והמושכר סבל מבעיות ופגמים רבים: בעיות בצנרת הבית, בעיות בדוד וב"בוילר", רטיבות, נזילה ב"ניאגרה", סתימה בכיורים ונזילות באמבטיה ובעל הדירה מתעלם מהפניות , לא מעוניין לתקן או שהבעיה חוזרת בתדירות גבוהה, גורמת לכם לאי נוחות ומצריכה הזמנת בעל מקצוע חדשות לבקרים  ובעל הדירה אף מתנער מתשלום ההוצאות,  אתם יכולים להגיש תביעה אזרחית  כנגד בעל הדירה.

תוכלו להגיש תביעה אזרחית בגין הפרת חוזי השכירות, בגין הנזקים שנגרמו לכם בשל הליקויים ובשל הסבל ועגמת הנפש.

תביעה יכולה להיות מוגשת גם אם אתם בעלי הדירה ושכן גורם לנזק לרכוש שלכם ונגרם נזק עקב סחבת בטיפול ברטיבות או אם רכשתם דירה חשה מקבלן וקיבלתם דירה עם ליקויים או אם  אתם מבוטחים וחברת הביטוח מתנערת וטוענת שהיא לא אמורה לתקן נזקים על פי הפוליסה.

כדי לדרוש פיצויים בשל בעיית הצנרת, עליכם להוכיח מבחינה משפטית  את התביעה שלכם  ולהביא ראיות לכך שאכן קיימת בעיית אינסטלציה ובעיה בצנרת ולשם כך ולצורך ביסוס התביעה, עליכם לפנות לבעל מקצוע שיכתוב עבורכם חוות דעת מקצועית, מגובה באסמכתאות.

בודק מוסמך יבדוק במהלך הביקורת את כל תשתיות הבית,הוא יאתר ויגדיר את הבעיה, כיום ניתן לאתר את מקור הנזילה הנסתרת, מבלי להרים מרצפות ולעשות שימוש בכלים פולשניים, המכשיר הטכנולוגי שמשמש כיום לאיתור הנזילות הוא מצלמה תרמית. 

מצלמה תרמית מזהה ומאתרת הפרשי טמפרטורות , כלומר היא קובעת באם מדובר באזורים לחים או רטובים לפי העובדה שהיא מאתרת טמפרטורה נמוכה . המצלמה תתעד אזורים קרים  ואיזורים יבשים.

השימוש בטכנולוגיה המתקדמת מונעת בדיקה פולשנית בקירות הבית, חוסכת עוגמת נפש ויכולה לבסס תביעה ולזכות אתכם בפיצויים, כאשר יש לכם ראיות מוצקות, שאחרת, ללא השימוש בטכנולוגית הצילום, תביעתכם עלולה להידחות ואתם עלולים לשאת בהוצאות גבוהות.

לאחר שתבססו בראיות את העובדה שקיימת בעיה בצנרת תוכלו לטעון טיעונים משפטיים בדבר הפרת חוזה שכירות, הפרת פוליסת הביטוח וכו'.

שימו לב שישנה חשיבות גדולה לבחור איש מקצוע עם ציוד איכותי , יש סוגים שונים של מצלמות הקיימות בשוק,  ככל שיהא זה מכשור מתקדם, כך תקבלו תיעוד בהיר ואיכותי . כמו כן לא מספיק שתצלמו, אלא אתם זקוקים לבעל מקצוע שיודע לפענח את תוצאות המצלמה, שיכתוב עבורכם דוח לבית המשפט ובעת הצורך יוכל להעיד בבית המשפט ולהסביר לבית המשפט את הדוח והממצאים שגילה בבדיקה, כמו כן יוכל לעמוד בפני חקירה של הצד השני שינסו לערער את אמינותו.

הדבר החשוב ביותר הוא שבעל המקצוע שאיתר את מקורות הנזילה והבעיה בצנרת יכתוב בדוח מפורט את כל הממצאים לאחר החדרת המצלמה לצנרת. בעל המקצוע יצרף סרטון מהתיעוד על גבי דיסק. את הדוח תצרפו כראייה לכתב התביעה.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו

ונשמח לספק לכם שירות מתקדם ומהיר ככל שרק אפשר!
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם