ניקוי ושטיפת קווי ביוב מקצועיים: עמוס שירותי ביוב

אם אתם מחפשים פתרון מהיר, אמין ויעיל לבעיה של ניקוי קווי ביוב אז אתם במקום הנכון! בעבודתנו המקצועית והמובילה בתחום, אנו כאן כדי להבטיח שהביוב בביתכם יהיה נקי, זורם ובעיקר – ״כמו חדש״.

שירותי ניקוי ביוב מקצועיים: מוזמנים ליצור קשר / להשאיר פרטים או לחייג אל המספר 053-4238723 ולקבל ביוב נקי ושטוף היטב.

מהם שירותי ניקוי ביוב?

ניקוי ביוב הוא ניקוי של הצנרת שמובילה את השפכים אל צינור הביוב הגדול שבו אפשר ממש לעמוד. הצינורות הללו יכולים להתלכלך בגלל שמנים או מוצקים שונים, גם מהמגזר הפרטי וגם מהמגזר העסקי והתעשייתי, וכך יש צורך לבצע את הניקיון אחת לתקופה, בהתאם לשימוש בו לפי המתאר. 

איך מנקים ביוב ביעילות? פתרון קונקרטי

כדי לנקות ביעילות את קווי הביוב תצטרכו כלי בעל עוצמה וכוח המותקן על גב משאית של ביובית כדי לחסוך יום ארוך של פינוי פסולת מצינורות הניקוז. "סילון מים" הוא צינור בלחץ גבוה המשמש לניקוי קווי ניקוז סתומים,משתמשים בכלי זה לפרויקטים כבדים של ניקוי וניקוז קווי ביוב.

שטיפה בלחץ מים הוא הפיתרון לפתיחת קווי הביוב במהירות, ההתזה מנקה את קווי הביוב ביסודיות ומביאה לזרימת ביוב תקינה.

שימוש בסילון מים בלחץ גבוה יכול להיות הפתרון האידיאלי כאשר הצינורות מתנקזים לאט, צינורות מגרגרים או רועשים, הבחנתם במפגע של ריח מהביוב, קיבלתם עליות בלתי מוסברות בחשבון המים החודשי. בעיית הסתימה השכיחה ביותר בקווי ביוב נגרמת כתוצאה מהצטברות לכלוך בתוך צינורות ניקוז ביוב.

למה צריך ניקיון צינורות ביוב תכופתי?

הביוב הוא למעשה מערכת איסוף שפכים ,רשת של צינורות הנדרשים כדי לאסוף את השפכים ולהוביל אותם למערכת סילוק. מערכות ביוב מתחת לאדמה, פועלת במקביל לרחובות, דיור, מבני מסחר ומגורים.

מי סופה נושאים לרוב חצץ, חול, עלים ושאר פסולת רחוב. חומר זה זורם לרוב במערכת לאחר שירד גשם, ויוצר הצטברות במערכת הביוב. כאשר מי הגשמים כבר לא יכולים לזרום במורד המערכת בגלל חסימת צינורות, הרחובות יוצפו.

בביוב עוברים נוזלים וחומרים במהירות, כאשר המהירות יורדת מתחת לקצב, מוצקים ישקעו מהזרימה לתחתית הצינור, יפחיתו את קיבולת הזרימה ועשויים בסופו של דבר לגרום לעצירה ולסתימה. עצירה של מעבר בביוב נגרמת מחסימות בצינור בשל חומרים כמו שומן, פסולת, צינור שבור .

בעיות יכולות להתרחש גם במערכות שפכים כאשר המערכות מהונדסות עם יכולות זרימה לא נאותות לאזור המשרת, חל גידול באוכלוסייה, מערכות האיסוף לא הותקנו כמתוכנן, מה שגרם לבנייה לקויה, הפרעות בנייה או צמיחת שורשי צמחים ועץ. הפסקה חלקית או מלאה של הזרימה עלולה לנבוע מחסימה בביוב. רחובות, בתים ועסקים עלולים להינזק מהפסולת. צנרות ביוב לא מטופלות היטב ייצרו תנאים לא סניטריים והתפשטות של חיידקים ומחלות.

איך מנקים צנרות ביוב?

שואבי ביוב משלבים הזרקת מים בלחץ גבוה ומקור ואקום בזרימה גבוהה כדי לשפשף צינורות, לנקות ולשאוב את החומר, מה שגורם לסתימות להשתחרר במהירות וביסודיות ולשמור על זרימת ביוב תקינה לטווח הארוך.

התזת מים במהירויות גבוהות לא רק חוסכת לכם זמן ומאיצה את התהליך, אלא גורמת למים לפרק ולפנות את הפסולת ממקומות עמוקים בצורה יעילה יותר ויכולה להיפטר משומנים , מונעת ריחות וקורוזיה של מבני בטון. נעשה שימוש רק במים ולא בכימיקלים שעלולים לפגוע בקווי ביוב ולגרום לבעיות סביבתיות.

ביצוע בדיקה וניקיון שגרתיים על ידי אנשי מקצוע שיודעים את הטכניקה הנכונה, היא הדרך הטובה ביותר לשמור על תקינות מערכת ביוב ,יש לנקות מערכות ביוב באופן שגרתי כדי להבטיח תנועה בטוחה ועקבית של החומר, במיוחד במפעלים הצוברים שומן בצינורות. 

מי יכול לנקות את הביוב באופן מקצועי?

רק צוות ביובית מנוסה יכול לנקות את הביוב. אולי הפעולה הזו נשמעת לכם פשוטה וגם תיראה כזו כאשר הצוות יגיע אל המקום, אך בסופו של דבר היא דורשת ידע רב. ללא מקצועיות ושליטה בכל האפשרויות שמציעה הביובית, ותכנון מקדים של הניקוי לפי הצינורות שיכולות להתלכלך, לא יהיה ניתן לבצע ניקוי יסודי. הניקיון מתבצע באמצעות שטיפת קווי הביוב בזרם מים בלחץ גבוה אותו מייצרת הביובית, היא יכולה לבצע את ההזרמה הזו למשך דקות ארוכות אם כי תוך זמן קצר הביוב נפתח לחלוטין. 

מדוע חשוב לשמור על הביוב נקי?

אם לא מבצעים ניקוי ביוב בכלל, הביוב ייסתם במוקדם או במאוחר. כאשר הביוב נסתם זו מכה קשה מאוד בעיקר לעסקים ולמפעלים שצריכים לעצור את העבודה שלהם ולטפל בבעיה עד שהיא תיפתר. למרות שפעולות שגרתיות כמו תחזוק הביוב עולות לעסק כסף, אך בסופו של דבר הן חוסכות בעתיד הרבה יותר.

כאשר תהיה בעיה בביוב לא רק שהבעיה תהיה יקרה יותר וארוכה יותר לטיפול, כך שהפעילות העסקית תיעצר למשך זמן רב יותר ותגרום להפסד כספי נוסף, גם הנזק שייגרם בגלל ההצפה בשל הסתימה תגרום לעוד נזק. לכן חשוב לבצע את הניקיון ויש לעשות זאת בתדירות מתאימה לפי המקום.

כיצד מתחזקים את מערכת הביוב?

הניקוי והתחזוקה של מערכת הביוב מתבצעים גם על ידי שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה וגם על ידי החלפת חלקים כשיש בכך צורך. לעתים יש חלקי צינורות הרוסים מאוד, חלק מהצינורות מחלידים, ואז גם הניקוי לא יעזור. זה קורה לעתים נדירות אך בכל זאת יש צורך להתמיד לא רק בניקוי אלא גם בצילום קווי ביוב שיחשוף את הבעיות הללו. כמובן שיש חשיבות גם לשימוש נכון במערכת הביוב כדי למנוע בעיות, וכך הסבירות לבעיות והצורך בניקוי ביוב ירדו משמעותית.

כמה עולה ניקוי ביוב ומה משפיע על המחיר?

ניקוי ביוב יכול לעלות מ-400 ש"ח ולהגיע עד 2000 ש"ח אך זהו מחיר ממוצע. הטווח יכול להשתנות לכיוון מעלה כאשר מדובר במערכת גדולה יותר, הרי כשיש צורך בבדיקה רחבה יותר הפעולה תימשך זמן רב יותר וכך גם המחיר יגדל. גם המרחק שהצוות עובר משפיע על המחיר וגם מועד העבודה, אם כי בדרך כלל מדובר על ניקוי שגרתי ולא בעת חירום ולכן מבחינת הפרמטר הזה לא צפוי להיות הבדל גדול.

שירותי ניקוי ביוב מקצועיים: עמוס שירותי ביוב

היתרון בבחירתנו לניקוי הביוב שלכם הוא במתן שירות מקצועי ומהיר, באמצעות שימוש בציוד המתקדם ביותר ובידע מורחב בניקוי ביוב עם ניסיון. אנחנו מציעים שיטות יעילות ומתקדמות כגון שטיפת קווי ביוב, שיטת הפרפורציות המתקדמת ועוד.

כל המטרה שלנו היא לספק לכם פתרון יעיל ותמידי לבעיה המטרידה והמסתירה של קווי הביוב. אנו יודעים כמה זה חשוב לכם לשמור על תחושת הנקיון והסדר בבית שלכם, ולכן אנחנו עושים מאמץ נוסף ופועלים באדיבות ובשמחה, על מנת להבטיח שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר.

אל תהססו ליצור קשר עם "עמוס שירותי ביוב" עוד היום ולקבל ייעוץ אישי והצעת מחיר לניקוי ביוב. אנחנו כאן כדי לסייע ולמצוא את הפתרון המושלם עבור ניקיון הביוב שלכם, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם