מידע מקצועי

צילום קווי ביוב

לדעת בדיוק איפה נמצאת הבעיה

עד לפני כמה שנים, כשאינסטלטור הוזמן לאתר ולפתור תקלה במערכת הביוב, הוא היה צריך לעבוד בשיטת הניחושים. קווי הביוב הם ארוכים וללא ציוד מכשור מתאימים, מאוד קשה לאתר באופן מדויק היכן נמצאת הסתימה או הנזילה. הדבר גרם לכך, שבהרבה מאוד מקרים כאלה נאלץ האינסטלטור להרוס קטעי צנרת שהיו תקינים לגמרי וכתוצאה מכך לקח הרבה יותר זמן לפתור את הבעיה ובמקום נשארו הרבה מאוד אי סדר והרבה מאוד לכלוך. 

בזכות התפתחות הטכנולוגיה והמעבר לעולם ממוחשב, אפשר היה להמציא את המכשיר שיהווה פתרון לבעיה – מצלמה צילום צנרת ביוב. הדבר מתבצע באמצעות החדרת סיב אופטי אל תוך קווי הביוב וצילום כל מה שנעשה בתוכם. כמובן שאם רוצים להגיע לתוצאה מדויקת, הצילום צריך להתבצע על ידי אדם שיודע בדיוק גם כיצד להפעיל את ציוד הצילום וגם כיצד לנתח את פלט התמונות. ניתוח נכון של הצילומים מאפשר לאינסטלטור לדעת בדיוק היכן נמצאת התקלה ולפתור אותה בצורה הרבה יותר יעילה ומהירה. 

צילום קווי ביוב

עמוס שירותי צילום צנרת לשירותכם

אנו מתמחים בתחום של צילום קווי ביוב. ברשותנו ציוד הצילום המתקדם ביותר הכולל מצלמות רובוטיות המופעלות באמצעות שלט ומסוגלות להסתובב 360 מעלות ולצלם את צנרת הביוב כולה. התוצאה: באמצעות הציוד המתקדם של החברה אפשר לגלות בדיוק את סוג הבעיה ואת מיקומה ולספק לה פתרון מתאים במהירה, לרבות פתיחת סתימות, טיפול בנזילות ועוד.
 
אז אם יש בעיה בצנרת הביוב – הזמינו את המומחים בתחום אשר יבצעו צילום של קווי הביוב
ויספקו לכם בדיוק את הפתרון הנכון.

רוצים לתקן צנרת ביוב מבלי לגרום לנזק מיותר? צילום קו הצנרת מאפשר לאתר באופן מדויק את מיקום התקלה ומביא לכך שהדרך אל הפתרון תהיה הרבה יותר קצרה. עמוס שירותי ביוב מתמחה בצילום קווי ביוב באמצעות הציוד המתקדם ביותר ותשמח לספק לכם שירות מקצועי ואמין - כמה שיותר מהר. לפרטים ולהזמנות חייגו.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם