ניקוי קו ביוב על ידי לחץ מים

כדי לנקות ביעילות את קווי הביוב תצטרכו כלי בעל עוצמה וכוח המותקן על גב משאית של ביובית  כדי לחסוך יום ארוך של פינוי פסולת מצינורות הניקוז . "סילון מים" הוא צינור בלחץ גבוה המשמש לניקוי קווי ניקוז סתומים,משתמשים בכלי זה לפרויקטים כבדים של ניקוי וניקוז  קווי ביוב.

שטיפה בלחץ מים הוא הפיתרון  לפתיחת קווי הביוב במהירות, ההתזה מנקה את קווי הביוב ביסודיות ומביאה לזרימת ביוב תקינה. שימוש בסילון מים בלחץ גבוה יכול להיות הפתרון האידיאלי כאשר הצינורות מתנקזים לאט, צינורות מגרגרים או רועשים, הבחנתם במפגע של ריח מהביוב, קיבלתם עליות בלתי מוסברות בחשבון המים החודשי.

בעיית הסתימה השכיחה ביותר בקווי ביוב נגרמת כתוצאה מהצטברות  לכלוך בתוך צינורות ניקוז ביוב.

הביוב הוא למעשה מערכת איסוף שפכים ,רשת של צינורות הנדרשים כדי לאסוף את השפכים ולהוביל אותם למערכת סילוק. מערכות ביוב מתחת לאדמה, פועלת במקביל לרחובות, דיור, מבני מסחר ומגורים. 

מי סופה נושאים לרוב חצץ, חול, עלים ושאר פסולת רחוב. חומר זה זורם לרוב במערכת לאחר שירד גשם, ויוצר הצטברות במערכת הביוב. כאשר מי הגשמים כבר לא יכולים לזרום במורד המערכת בגלל חסימת צינורות, הרחובות יוצפו.

בביוב  עוברים נוזלים וחומרים במהירות, כאשר המהירות יורדת מתחת לקצב, מוצקים ישקעו מהזרימה לתחתית הצינור, יפחיתו את קיבולת הזרימה ועשויים בסופו של דבר לגרום לעצירה ולסתימה. עצירה של מעבר בביוב נגרמת מחסימות בצינור בשל חומרים כמו שומן, פסולת, צינור שבור .

בעיות יכולות להתרחש גם במערכות שפכים כאשר המערכות מהונדסות עם יכולות זרימה לא נאותות לאזור המשרת, חל גידול באוכלוסייה, מערכות האיסוף לא הותקנו כמתוכנן, מה שגרם לבנייה לקויה, הפרעות בנייה או צמיחת שורשי צמחים ועץ . הפסקה חלקית או מלאה של הזרימה עלולה לנבוע מחסימה בביוב. רחובות, בתים ועסקים עלולים להינזק מהפסולת.  יווצרו תנאים לא סניטריים והתפשטות של חיידקים ומחלות.

ניקוי קווי ביוב על ידי לחץ מים

 

שואבי ביוב משלבים הזרקת מים בלחץ גבוה ומקור ואקום בזרימה גבוהה כדי לשפשף צינורות, לנקות ולשאוב את החומר, מה שגורם לסתימות להשתחרר במהירות וביסודיות ולשמור על זרימת ביוב תקינה לטווח הארוך.התזת מים במהירויות גבוהות לא רק חוסכת לכם זמן ומאיצה את התהליך, אלא גורמת למים לפרק ולפנות את הפסולת ממקומות עמוקים בצורה יעילה יותר ויכולה להיפטר משומנים , מונעת ריחות וקורוזיה של מבני בטון. נעשה שימוש רק במים ולא בכימיקלים שעלולים לפגוע בקווי ביוב ולגרום לבעיות  סביבתיות  .ביצוע בדיקה וניקיון שגרתיים על ידי אנשי מקצוע שיודעים את הטכניקה הנכונה, היא הדרך הטובה ביותר לשמור על תקינות מערכת ביוב ,יש לנקות מערכות ביוב באופן שגרתי כדי להבטיח תנועה בטוחה ועקבית של החומר, במיוחד במפעלים הצוברים שומן בצינורות. 

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו

ונשמח לספק לכם שירות מתקדם ומהיר ככל שרק אפשר!
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם