שירותי איתור וגילוי נזילות מים - עמוס שירותי ביוב

עמוס שירותי ביוב וגילוי נזילות – לא פשוט לגלות היכן נמצאת הנזילה ובטח זה יהיה מורכב יותר ללא ציוד טכנולוגי מתקדם. האם הציוד הטכנולוגי לבד יכול לעזור או שיש צורך בידע ובניסיון להשתמש בו? באיזה ציוד בכלל מדובר? את התשובות תוכלו למצוא בעמוד שלנו. להזמנת גילוי נזילות מהיר ומקצועי חייגו 053-4238723 ותיפטרו מהנזילות אחת ולתמיד!

על גילוי נזילות מקווי הביוב

גילוי נזילות מקווי ביוב היא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר של צוות ביובית. בסופו של דבר הוא יכול לגלות את הנזילה במהירות רבה כאשר ככל שהוא מנוסה יותר כך הוא יגיע לפתרון מהר יותר. יש אמנם מספק סימנים מקדימים לנזילה אך לעתים היא תהיה סמויה זמן רב, כך שהנזק שהיא תגרום יהיה גדול מאוד. אלו סימנים ראשונים יכולים להופיע?

גילוי נזילות

סימנים ראשונים לגילוי נזילה

הסימן הראשון לכך שיש נזילה היא רטיבות. ברגע שיש רטיבות זה אומר שמים יוצאים, ואם המים יוצאים בכמות גדולה הרטיבות תהיה עזה יותר. אם מדובר ברטיבות פתאומית אז מצד אחד זה אומר שמדובר בנזילה חמורה וחזקה במיוחד, כי היא כבר מתחילה לתת את אותותיה. כמו כן יכול להיות שחשבון המים יגדל באופן מפתיע, יכול גם להיות שיעלו ריחות חריפים ובמידה ומדובר בנזילה מקו ביוב במבנה, יש סיכוי שיהיה עובש, סימני קילוף או דהיית צבע מהקיר.

כיצד נגלה נזילה עם מצלמה תרמית?

גילוי נזילות מתבצע במגוון שיטות כאשר יש את מצלמת הסיב האופטי, מצלמת צינור ואפילו מצלמות רובוטיות. עם זאת יש אחת שתהיה החשובה והיא המצלמה התרמית לאיתור נזילות. מצלמה תרמית למעשה קולטת את הקרינה התת אדומה שגופים שונים פולטים ולאחר מכן היא מתרגמת את זה למסך באמצעות צבעים. כך הצוות יכול להבין מהיכן המים יוצאים ועד כמה היא חמורה.

מה היתרונות בשימוש במצלמה תרמית?

למצלמה תרמית יש מגוון רחב של יתרונות כאשר בראש ובראשונה מהירות המציאה. לא צריך לשבור את הראש עם כל מיני פתרונות כירורגיים ובטח לא להתחיל לחפור באדמה או לחצוב בקיר. כמו כן נחסך זמן רב וכסף רב, כאשר הלקוח מרוויח גם גילוי נזילות ללא הרס. תחשבו מה היה קורה אם המאתר היה צריך לקדוח בקיר כדי למצוא נזילה ויש סיכוי טוב שהוא פשוט היה מתבלבל. 

היווצרות ומניעת נזילה

לא פשוט לגלות ולתקן נזילה וזה גם לא כל כך זול. העבודה יכולה לעלות בערך בין 300 ועד 2000 שקלים בממוצע ותלוי בשטח שאותו בודקים ובחומרה שלה. כדי למנוע את הנזילה יש צורך לבצע בדיקות תקינות רבות ולהיות קשובים לסימנים, וכך תימנעו טיפול הרבה יותר יקר בהמשך.

מי יכול לספק את השירות?

במקרה של נזילה במערכת הביוב את זקוקים לבעל מקצוע מנוסה עם ציוד איכותי שיפתור לכם את הבעיה ביעילות, אז צרו קשר עם עמוס שירותי ביוב עוד היום – החברה מס' 1 בתחום וקבלו הצעת מחיר משתלמת ושירות אדיב ומיידי!

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *